Intercedent Amsterdam bij JAM

 • 📍 Amsterdam
 • 🕔 32 uur per week
 • 💼 Onbepaalde tijd
 • 💸 €2400.00 - €3100.00 per maand

Een top team aan collega's, leuke teamuitjes, een fijne basis om te leren en te groeien én een baan met afwisseling; wij zijn om! Nu jij nog! Join jij ons team binnenkort?

Wat je gaat doen 💪

Als Intercedent Amsterdam bij JAM werk je in een jong, gezellig en ambitieus team dat op dit moment bestaat uit een Regiomanager en drie Recruiters. Samen met je team streef je iedere week naar de doelen die op maandag zijn gesteld. Successen vieren jullie samen en worden gedeeld met de collega's op de andere vestigingen van JAM. Jouw bijdrage lever je op drie verschillende onderdelen: contact met jong talent dat werk zoekt, contact met inhurende opdrachtgevers en administratieve werkzaamheden. En misschien nog wel het belangrijkste: bij JAM heb je de ruimte om mee te denken met de organisatie en je ideeën te delen. Sterker nog: meedenken en initiatief durven nemen is een vereiste als je bij ons werkt. 

Waar ben je zoal mee bezig? 
Door middel van online speeddates leer je veel jongeren goed kennen. Je gaat een professionele, maar toch ook persoonlijke band met hen aan. Doordat zowel ons team als onze doelgroep jong is, is dat voor ons geen probleem. Sterker nog; hier zijn we juist goed in! Verder onderhoud je het contact met onze inhurende opdrachtgevers en leer je ook hen goed kennen. Je gaat bijvoorbeeld met regelmaat op bezoek wanneer ze een nieuwe vacature hebben. Zo ken jij beide kanten pérfect en kan je dus de ideale match maken tussen werkzoekenden en bedrijven. Als die match dan eenmaal is gemaakt, zorg je dat alles administratief tot in de puntjes geregeld is. Daarna houd je contact met de kandidaten die je aan het werk hebt geholpen, door vragen te beantwoorden en regelmatig in te checken. Bovendien denkt iedereen in team Amsterdam, Recruiters én Regiomanager, mee over interessante bedrijven die we kunnen benaderen om ons netwerk in Amsterdam verder uit te breiden. Het actief benaderen van deze bedrijven en het voeren van bedrijfsafspraken is dan ook iets wat aan jouw takenpakket toegevoegd kan worden. 

Wat jij krijgt 💸

 • Salaris tussen de €2.400 en €3.100 plus bonusregeling;
 • Een fulltime functie van 40 uur per week (32 uur is bespreekbaar);
 • 25 vakantiedagen;
 • Laptop en telefoon van de zaak;
 • Een persoonlijk groeipad, waarin jouw ambities voor de toekomst vorm krijgen;
 • Een top team aan collega's die klaarstaan met een warm ontvangst!
offer

Wat wij verwachten 🤙

 • Je hebt HBO of WO werk- en denkniveau;
 • Je bent commercieel en werkt doelgericht;
 • Je bent communicatief sterk in het Nederlands én Engels (woord en geschrift);
 • Je wordt vrolijk van de doelgroep: studenten, starters en young professionals;
 • Je bent ondernemend, enthousiast en leergierig. Chagrijnig zijn komt bij jou niet vaak voor.

Waar ga je werken? 🏢

Het is voor ons natuurlijk een open deur, maar, maar JAM is wel écht de leukste werkgever die in onze hoofdstad (en Nederland) te vinden is! JAM groeit hard, heel hard. In het afgelopen jaar hebben we ons hoofdkantoor in Eindhoven verdubbeld qua ruimte, kantoren geopend in Utrecht, Amsterdam en Maastricht (en er staan er nog veel meer op de planning). Jij wordt dus onderdeel van een ambitieus team waarbij we allemaal werken voor één doel: jong talent door heel Nederland aan een vette baan helpen!

De teller van collega’s staat momenteel op 30, waarvan de gemiddelde leeftijd 26 jaar is (inclusief onze directie). Samen hebben we al veel meegemaakt, van een Oktoberfest op kantoor tot een 10-gangen diner en van avondjes uit in Utrecht en Eindhoven tot een weekendje Lissabon! Bekijk de aftermovie hier. Ook in 2024 staat er een weekendje weg op de planning. Dit jaar gaan we naar Barcelona en brengen we een bezoekje aan het Primavera Sound festival. Er zijn nog enkele tickets beschikbaar! Ben jij erbij?! 
 
Wil je meer weten, dan bel ons vooral even op. Direct solliciteren mag uiteraard ook! ;)

Denk jij “Dit wil ik!” Solliciteer dan direct! 🚀